Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представниці ВОНА приєдналися до форуму партнерів

Відбувся традиційний VІ Національний форум людей, які живуть з наркозалежністю, що організували наші партнери з Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю. Захід за підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та The Global Fund.
 
Представниці нашої організації також приєдналися до заходу. Так, у своєму виступі менеджерка проєктів ВОНЖ “ВОНА” Олена Стрілецька привітала учасників та учасниць із тим, що не дивлячись на війну, форум відбувається, та відмітила надзвичайну роль партнерства у такий складний час для спільноти наркозалежних.
 
Також участь у заході взяла Наталія Зеленіна, членкиня ВОЖН “ВОНА”, яка нещодавно повернулася з полону псевдореспубліки “ДНР”, де перебувала в ув’язнені через життєво необхідні ліки (ЗПТ). Її виступ теж стосувався єдності спільноти наркозалежних та спільним крокам, які допомогли її звільнити з полону. 
 
Головний месендж події – тримаємося разом у такі складні часи, працюємо на благо спільноти та України!
——-
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.