Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представниці "ВОНА" брали участь у дискусіях щодо послуг для спільноти ЖЖН

Нещодавно у рамках проєкту “Women Peaceand Security Tables”, що впроваджує організація “Women Peace across the Globe” (Швейцарія) та Харківська обласна фундація «Громадська Альтернатива», була організована зустріч із безпеки жінок у регіоні.
 
У заході від БО “ВОНА” брали участь регіональна координаторка Карина Мелікян та регіональна координаторка параюристок Наталія Карагашова.
 
Серед обговорюваних тем: дискримінація і насильство щодо жінок, гендерна нерівність; організація центрів для жінок, які постраждали віднасильства; безпечні публічні простори; дискримінація за статусом; можливості для спільнот відповідно до типу вразливості.
 
Представниці БО “ВОНА” проінформували про потреби наркозалежних жінок, а також запропонували шляхи залученості ЖЖН до соціального життя та врахування потреб даної спільноти. Мова йшла про покращення доступу до медичної допомоги, зокрема лікування ВІЛ, туберкульозу, вірусних гепатитів, доступ до програм замісної підтримувальної терапії (ЗПТ); протидії домашньому і гендерно орієнтованому насильству тощо.
—–
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я  та за підтримки The Global Fund