UkrainianEnglishRussian

Представниці ВО "ВОНА" пройшли тренінг з відеоадвокації

Регіональні представниці “ВОНА” взяли участь у дводенному тренінгу “Відеоадвокація гендерно чутливих послуг на місцевому рівні силами активісток із числа жінок, які живуть з наркозалежністю”.
 
Перший день говорили про те, що таке відеоадвокація, з чого вона складається (стратегія, планування, розробка та складання сценарію), а також окремо поговоримо про технічне обладнання і його налаштування.
 
 
Другий день тренінгу “Відеоадвокація гендерно чутливих послуг на місцевому рівні силами активісток із числа жінок, які живуть з наркозалежністю” було присвячено обговоренню тем для особистих адвокаційних відеопроектів.
 
Регіональні представниці поділилися проблемами, які їх непокоять і обрали напрями подальшої роботи в рамках відеоадвокації. Також говорили про відеозйомку та інтерв’ю в деталях, про роль SMM і особливості просування відеоадвокаційних роликів.
 
Захід відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та Deutsche Aidshilfe.
 
Нагадуємо, що ВО «ВОНА» є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від нарkозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання нарkозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram