Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представниці ВО "ВОНА" пройшли тренінг з відеоадвокації

Регіональні представниці “ВОНА” взяли участь у дводенному тренінгу “Відеоадвокація гендерно чутливих послуг на місцевому рівні силами активісток із числа жінок, які живуть з наркозалежністю”.
 
Перший день говорили про те, що таке відеоадвокація, з чого вона складається (стратегія, планування, розробка та складання сценарію), а також окремо поговоримо про технічне обладнання і його налаштування.
 
 
Другий день тренінгу “Відеоадвокація гендерно чутливих послуг на місцевому рівні силами активісток із числа жінок, які живуть з наркозалежністю” було присвячено обговоренню тем для особистих адвокаційних відеопроектів.
 
Регіональні представниці поділилися проблемами, які їх непокоять і обрали напрями подальшої роботи в рамках відеоадвокації. Також говорили про відеозйомку та інтерв’ю в деталях, про роль SMM і особливості просування відеоадвокаційних роликів.
 
Захід відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та Deutsche Aidshilfe.
 
Нагадуємо, що ВО «ВОНА» є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від нарkозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання нарkозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.