Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представниці спільноти ЖЖН у Луцьку отримали гумдопомогу

 
Продовжуємо надавати допомогу наркозалежним жінкам, які опинилися у складному матеріальному становищі. Представниці спільноти ЖЖН у Луцьку отримали сертифікати на покупку товарів в магазинах “Сільпо” і “Єва”.
 
“У тяжкий воєнний час підтримка ЖЖН – важлива і вкрай необхідна допомога для підтримки спільноти. Жінки отримали сертифікати за активну роботу в ініціативній групі та участь в флешмобі на підтримку акції “Support Don’t Punish”. Щира вдячність ВОНЖ “ВОНА” та дівчатам центрального офісу за турботу”, – зазначила Ірина Ємельянова, регіональна представниця нашої організації у Волинській області.
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”