Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представниці спільноти навчилися відрізняти правду від російських фейків

 

Наша організація продовжує надавати всебічну консультативну та інформаційну підтримку наркозалежних жінкам. Наші заняття для ЖЖН – це не тільки про збереження фізичного здоров’я, але й про навички відрізняти правдиві новини від російських фейків. 

 

Нещодавно у Полтаві, на базі Ресурсний центр Схід “ВОЛНи”, відбулася подія, що була присвячена протидії російській пропаганді. Адже країна-агресор постійно розповсюджує свої неправдиві та маніпуляційні  меседжі, намагається вселити в зневіру в перемогу українського народу. 

 

“На цій зустрічі ми вчили жінок як перевіряти інформацію на офіційних ресурсах. Розповідали, чому не слід відкривати незрозумілі повідомлення і посилання, як оминати сайти, що нібито під приводом надання допомоги ВПО – можуть збирати та викрадати особисті дані людей, – розповіла Надія Колосовська, регіональна представниця ВОНА у Полтавській області. –  Інколи, навіть, близькі люди, яким ми завжди довіряли, можуть бути кимось обмануті та донести до нас неправдиву інформацію. Тому під час війни так важливо перевіряти будь-яку інформацію!  

 

Більше про боротьбу з російськими фейками можна дізнатися на урядовому порталі: https://www.kmu.gov.ua/news/kiberpolitsiia-provela-zahalnonatsionalnu-operatsiiu-z-prypynennia-diialnosti-vorozhykh-botoferm 

 

Нагадуємо, що наша організація регулярно проводить низку подій-зустрічей на теми, що цікавлять наркозалежних жінок. Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.