Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представники ВОЖН ВОНА та БО ВОЛНа покращують взаємодію та співпрацю

Регіональна представниця ВОЖН ВОНА з питань ВПО Карина Мелікян зустрілася із регіональним представником БО ВОЛНА Русланом Воєводовим щодо взаємопідтримки та перенаправлення наркозалежних жінок. 

 

“Крім зустрічі, я побувала на групі по допомозі наркозалежним людям, яку проводить психологиня на регулярній основі. Хочу додати, що це дуже корисна ініціатива, тому я з радістю буду перенаправляти наших клієнток-ЖЖН”, – розповіла Карина Мелікян. 

 

Наразі формується ініціативна група наркозалежних жінок, які будуть залучені до психологічної групи взаємопідтримки.

 

Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.