UkrainianEnglishRussian

Представниці ВО "ВОНА" взяли участь в акції "Підтримати. Не Карати" під Верховною Радою

Активістки Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” взяли участь в акції “Підтримати. Не карати” (Support. Don`t punish). Цей захід традиційно проходить 26 червня – у Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним обігом і в Міжнародний день підтримки жертв катувань.

 

Директорка організації Тетяна Лебедь виступила з промовою, в якій звернула увагу на дискримінаційні норми законодавства щодо жінок, які живуть з наркозалежністю та пацієнток замісної підтримувальної терапії. У представниць спільноти соціальні служби вилучають дітей. Це відбувається тільки тому, що в Сімейному Кодексі є дискримінаційна 164 стаття, п.4. Вона спирається на неіснуючий діагноз, не враховує поведінку жінки, її бажання і зусилля, для того, щоб бути гарною мамою.

 

Як показує досвід роботи ВО “ВОНА”, не у всіх жінок вистачає сили для боротьби і відстоювання власних прав. Деякі не витримують і йдуть з життя, а діти залишаються сиротами.
“Тому до лозунгу “Підтримати. Не карати” ми додаємо ще декілька: “Діти не іграшки системи”, “Грайтеся іграшками, а не долями “- пояснила Тетяна.

 

Після виступу на підкріплення цих слів активістки ВО ВОНА та ВОЛНа склали м’які іграшки під Верховною Радою.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram