Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представники спільнот представили напрацювання робочих груп на рівні країни

Сьогодні третій день Спільної зустрічі з планування The U.S. President’s Emergency Plan for AIDS Relief (PEPFAR) COP23 та Національного діалогу The Global Fund.
Представники організацій спільноти беруть участь в сесіях, спрямованих на представлення результатів робочих груп на рівні країни. Серед запланованих такі важливі сесії, як ВІЛ та туберкульоз у пенітенціарній системі, інтервенції, присвячені роботі програми ЗПТ та профілактиці ВІЛ й тестуванню.
Серед активних учасників заходу і директорка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Тетяна Лебедь.
Ми дуже сподіваємося, що важливі для усіх нас активності будуть підтримані.

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.