Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представляємо нову координаторку проєктів Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» Олену Стрілецьку

Щоб ефективно захищати права жінок, які живуть з наркозалежністю, ми намагаємося залучати до нашої команди найкрутіших експертів. І сьогодні готові представити нову координаторку проєктів Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» – Олену Стрілецьку, яка має величезний досвід у сфері захисту прав людини та захисту прав жінок.
«Події останнього часу змінили Світ, змінили пріоритети та змінили нас… Але є базові речі, які залишаються попри все і дають нам сили, зберігають жагу до життя та наснагу змінювати Світ. На шляху допомоги жінкам, які з будь-яких причин опинилися у складних умовах, я вже давно, але досвід співпраці з жінками, які живуть з наркозалежністю, – для мене виклик. Мій внутрішній рубікон, бо я розумію рівень досягнень БО «ВОНА» та моєї відповідальності.
Я розумію, що мій досвід допомоги жінкам, які потерпають від будь-яких проявів дискримінації, насильства або навпаки “демонстраційних жестів ігнорування” дає мені впевненість, що я зможу фахово та системно підійти до роботи в організації. Розумію, що ми всі зараз “підбиті війною”, що наразі ми всі проживаємо важкі часи, але життя іде, задачі залишаються, проблеми мають бути вирішені, і для мене честь стати частиною міцної та сильної команди», – переконана Олена.
Дуже сподіваємося, що наша співпраця буде плідною, і ми, попри війну, побачимо такі необхідні зміни в наркополітиці.