Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Працюємо для подолання стигми щодо дитини, коли стає відомо про діагноз матері

Стигма щодо дитини, коли стає відомо про діагноз матері, – це одна з актуальних проблем для жінок, які живуть з наркозалежністю.

Регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежнихжін жінок ВОНА у Сумській області Олена Мішура провела зустріч з працівниками Центру надання психологічної допомоги дітям, які постраждали від воєнних дій.

“Я ставила собі за мету досягти того, щоб представниці спільноти мали змогу привести до Центру власних дітей і не боялися осуду, щоб до них не було прискіпливих питань чи надмірної уваги. Спілкування зі співробітниками Центру вийшло продуктивним. Думаю, це важливий крок, який суттєво полегшить життя як дітям, так і жінкам”, – розповіла Олена Мішура.

——-
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.