Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Працюємо, щоб налагодити ефективну переадресації представниць спільноти

 

Як потрапити на прийом до дружнього лікаря-гінеколога? Де отримати параюридичну та юридичну підтримку? Які організації можуть надати гуманітарну допомогу? Це далеко не повний список питань, які турбують пацієнток замісної підтримувальної терапії та з вирішенням яких можуть допомогти представниці Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА».

Надзвичайно важливо, щоб жінки отримували інформацію про діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА». Тому, з метою налагодження ефективної переадресації представниць спільноти, регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» в Дніпропетровській області Світлана Родік провела зустріч з медсестрою одного з кабінетів видачі ЗПТ.

«Для мене важливо вибудувати тісну й продуктивну співпрацю з тою людиною, яка щодня спілкується з нашими жінками. Ми домовилися про взаємну переадресацію та обговорили актуальні для пацієнток питання, такі як дозування, залучення до програми ЗПТ нових пацієнток та необхідні обстеження», – поділилася подробицями зустрічі Світлана.

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.