UkrainianEnglishRussian

Поширення обізнаності щодо щеплення проти COVID-19 в Сумській області

Нещодавно регіональна представниця ВО “ВОНА” в м. Суми Олена Мішура зустрілася із представницями дружніх організацій БО “ВОЛНА” і БО “Позитивні жінки” для обговорення проблеми небажання учасниць та учасників замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) робити щеплення від COVID-19. #ВОНА
 
Було прийнято рішення особисто зустрітися з представниками і представницями спільноти людей, які живуть із наркозалежністю для висвітлення плюсів та ймовірних мінусів вакцинування.
 
✅ Нагадуємо вам, щеплення від COVID-19 – це захист від ускладнень в разі інфікування, або навіть від захворювання взагалі.
 
✅ Вакцинація від COVID-19 є добровільною, проте Міністерство охорони здоров’я та Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендують зробити вакцинацію для того, щоб захистити життя та здоров’я вас та ваших близьких, які можуть бути в групі ризику.
 
❗️Єдиним абсолютним і постійним протипоказанням до щеплення конкретною вакциною є важка алергічна реакція або анафілактичний шок на першу дозу цієї вакцини. Детальніше про протипоказання до вакцинації проти COVID-19 можна дізнатися за посиланням: https://moz.gov.ua/article/health/jaki-e-protipokazannja-do-vakcinacii-vid-covid-19
 
❓ Якщо у вас виникли питання щодо коронавірусної інфекції закликаємо вас звернутися до свого сімейного лікаря або зателефонувати на Національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ за телефоном 0-800-507-727 (дзвінки в межах України безкоштовні) де можна отримати безкоштовну консультацію лікаря-інфекціоніста.
 
ВО «ВОНА» є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram