Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Порядок подання скарги щодо якості препаратів ЗПТ

Останнім часом наші представниці у регіонах, а також партнерські організації (Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю, Благодійний Фонд “Надія та Довіра”), фіксують збільшення звернень від пацієнтів/ок, що стосуються якості препаратів ЗПТ.
 
Тому, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” вкотре нагадує представницям спільноти ЖЖН про алгоритм дій, якщо ви незадоволені якістю/дозуванням препарату.
 
1. Обов’язково зверніться до вашого лікаря/ки нарколога та детально опишіть суть побічних реакцій чи інших проблем пов’язаних із лікуванням. Лікар має зафіксувати це в картці пацієнта.
 
2. У разі неможливості вирішення вашої проблеми медпрацівником чи медзакладом, зверніться, будь ласка, до наших представниць у регіонах та проінформуйте їх про таку проблему:
регіональні представниці ВОЖН ВОНА: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
параюристки ВОЖН ВОНА: https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/
 
3.  Також, будь ласка, зателефонуйте на Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ. 0-800-507-727 АБО зверніться на сторінку: https://www.facebook.com/osthotline
 
❗️ Важливо: саме офіційна фіксація скарги допоможе вирішити порушену проблему на регіональному чи державному рівнях. Тому ми просимо вас ОБОВ’ЯЗКОВО заповнити інформацію про скаргу про якість препаратів ЗПТ за наступним посиланням: https://aisf.dec.gov.ua/Account/LogOn (повідомлення від пацієнта).
 
📌 Відео-інструкція, як заповнювати інформацію: https://www.youtube.com/watch?v=askcNCcNh4M
 
Разом із тим, продовжуємо нагадувати, що замісна підтримувальна терапія (ЗПТ) є найбільш ефективним методом лікування опіоїдної залежності. Однією з умов досягнення високої ефективності лікування є забезпечення пацієнтів якісними лікарськими засобами, що використовуються в ЗПТ.
 
 
——— 
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.