Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Покращуємо співпрацю із сайтами ЗПТ та залучаємо нових пацієнток

Регіональна представниця ВОНЖ “ВОНА” у місті Київ Інна Михайловська продовжує знайомство з персоналом місцевих сайтів ЗПТ, щоб виявити насущні потреби наркозалежних жінок, у тому числі адвокаційні запити на допомогу.
 
Цього разу представниця нашої організації завітала до КНП «Київська міська наркологічна лікарня «Соціотерапія». 
💬 “Я познайомилася із завідувачкою нарkологічним відділенням № 5 Нугмановою Лілією Ільфатівною, яка справила дуже позитивне враження. Я розповіла про діяльність організації “ВОНА” та уточнила, що саме зараз, під час війни, наркозалежні жінки потребують додаткової уваги, а саме, надання гендерно чутливих послуг. Також моїм завданням, як регіональної представниці, є відстоювання прав наркозалежних жінок та адвокація і мобілізація спільноти ЖЖН.
 
Слід зазначити, що з початку війни з рф київські програми ЗПТ поповнилися новими учасницями-ВПО зі Сходу та півдня України, які раніше отримували послуги у приватних кабінетах, тому не потрапляли у поле зору адвокаційних проєктів. Наразі представниці ВОНЖ “ВОНА” приділяють велику уваги візитам на сайти та знайомству з новими учасницями програми ЗПТ.
 
Працюємо далі на благо України та спільноти ЖЖН!
 
Звернутися по допомогу до регіональних представниць та параюристок можна за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.