Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Поїздка до Чернігова: жінки, які живуть з наркозалежністю, потребують допомоги та підтримки

 
Жінки, які живуть з наркозалежністю, в Україні потребують допомоги та підтримки. Війна боляче вдарила по кожній, часом представницям спільноти доводиться заощаджувати навіть на харчових продуктах.
“В умовах сьогодення надзвичайно вагомою є будь-яка підтримка. Ми надзвичайно вдячні INPUD за можливість допомогти представницям спільноти під час війни”, – зазначила координаторка параюристок Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Олена Зубленко.
Саме завдяки діяльності в рамках проєкту INPUD стала можливою поїздка Олени до Чернігова.
Там завдяки сприянню регіонального координатора Всеукраїнського об’єднання людей з наркозалежністю Сергія Крицького була проведена зустріч з жінками. Під час спілкування вдалося обговорити бар’єри доступу до замісної підтримувальної терапії, потреби, гуманітарні питання та ще чимало актуальних питань.

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.