Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Подяка за допомогу Всеукраїнському об'єднанню людей з наркозалежністю та ViiV Healthcare

Ми щиро вдячні нашим багаторічним партнерам Всеукраїнському об’єднанню людей з наркозалежністю і компанії ViiV Healthcare за гуманітарну та фінансову допомогу наркозалежним жінкам (ЖЖН) у ці складні часи для нашої країни.
Дякуємо за надійне партнерство! Тримаємо стрій та продовжуємо далі допомагати нашій спільноті! 
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.