Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Питання самопочуття пацієнток ЗПТ та адекватного дозування замісного препарату підіймалося в м. Києві

Питання самопочуття та дозування замісного препарату пацієнтки ЗПТ підіймають досить часто під час розмов з параюристкою Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА Інною Михайловською.

Тому Інна зустрілася з лікарем психіатром Пилипенком Євгеном Георгієвичем та поспілкувалася про додаткову залежність.

“Щоб посилити ефект від замісного препарату деякі пацієнтки (та й пацієнти) програми ЗПТ використовують димедрол, налбуфін, левана ІС та інші препарати. В результаті виникає додаткова залежність, яка потребує детоксикації. Проводять її зазвичай з допомогою системи крапельниць, що для людей, у яких проблеми з венами – проблематично. Найчастіше відповідна проблема з прийомом непризначених лікарем препаратів виникає у випадку неправильно підібраного дозування”, – поділилася подробицями зустрічі з лікарем Інна.

Після спілкування з лікарем Інна прийняла рішення провести ряд інформаційних зустрічей з учасницями програми ЗПТ.

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.