Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Питання аліментів: тренінг з адвокаткою для регіональних координаторок та параюристок ВОНЖ "ВОНА"

Параюристки та регіональні координаторки Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» постійно поглиблюють власні знання, щоб ще ефективніше допомагати представницям спільноти.
Чимало жінок, які живуть з наркозалежністю, мають дітей, і питання сплати аліментів болюче й важливе для багатьох з них. При виникненні проблемних ситуацій жінки, які живуть з наркозалежністю, звертаються за допомогою саме до представниць ВОНЖ “ВОНА”, оскільки їм довіряють. Тому під час чергового тренінгу з адвокаткою Оксаною Гузь увага була приділена саме цій темі.
Активістки детально розібрали:
З яких грошових надходжень можуть бути стягнуті аліменти, а з яких – ні?
Від чого залежить сума аліментів?
Як змінюється сума аліментів залежно від віку дитини.
Параюристки організації не лише слухали наданий матеріал, а й ставили питання, виходячи з власних кейсів.
——-
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.