Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Підписано меморандум з представництвом корпорації Healthright International» в Україні «Право на здоров’я»

Робити гарні справи легше разом. Цей принцип стосується і допомоги жінкам, які живуть з наркозалежністю, і опинилися у складних життєвих обставинах чи ситуації насильства.
«Жінки, які живуть з наркозалежністю, частіше за інших стають жертвами гендерно зумовленого насильства, але шелтери часто не готові надавати їм допомогу й підтримку. Тому для нас стратегічно важливим є партнерство з представництвом корпорації Healthright International» в Україні «Право на здоров’я». Ця організація координує діяльність соціальних квартир, і їхні двері відчинені в тому числі для пацієнток замісної підтримувальної терапії. Також завдяки організації можна пройти безкоштовне анонімне експрес-тестування на ВІЛ, вірусні гепатити В та С, отримати тест на вагітність, презервативи та отримати гуманітарну допомогу» – розповіла Директорка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА Тетяна Лебедь.
Учора Тетяна Лебедь від Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» та Галина Скіпальська від Представництва корпорації Healthright International» в Україні «Право на здоров’я» підписали меморандум про співпрацю та партнерство.
Це ще один крок до того, щоб представниці спільноти отримували комплексні послуги завдяки взаємному перенаправленню.
———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».