Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Під час другого дня Інтеграційного тренінгу для лідерок спільноти основна увага була зосереджена довкола сесій щодо базових принципів допомоги

 
Не лише допомогти жінкам, які живуть з наркозалежністю, завдяки параюридичній допомозі, а й через фіксацію відповідних випадків – кейсів продемонструвати, наскільки відповідна проблема є масовою, і домогтися системного вирішення.
Таку амбітну ціль ставлять перед параюристками Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА”.
Саме тому під час другого дня Інтеграційного тренінгу для лідерок спільноти основна увага була зосереджена довкола сесій щодо базових принципів допомоги нашим жінкам, фіксації кейсів та фіксації порушень прав з допомогою системи “REAct: Права-Докази-Діяt: Права-Докази-Дія”.
З реакторками від нашої організації поспілкувалася Надія Семчук, вона відповіла на усі запитання та звернула увагу на критерії відбору випадків, які мають бути внесені до системи REAct, та особливостей роботи над ними.
Іншу важливу сесію цього дня провела дружня до наших жінок адвокатка Оксана Гузь. Вона розповіла те, які снують можливості, щоб наші жінки отримали правову допомогу. Пояснила роль переадресації та партнерств для вирішення ситуацій порушення прав жінок, які живуть з наркозалежністю.