Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Нині Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» охоплює 17 регіонів України, де працюють наші регіональні координаторки та параюристки.

 

Щодня лідерки проводять інтенсивну роботу щодо залучення нових жінок у спільноту, їх підтримки та надання допомоги.


Вчора, 8 жовтня, регіональна координаторка «ВОНА» у Вінницькому регіоні Лілія Кульчук відвідала Вінницький міський відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області.  Це був перший контакт нашої координаторки з начальницею Оленою Балтак та фахівчинею з питань соціальної роботи Людмилою Волощук. 


-Ми домовилися, що кожного місяця в перший вівторок я буду приїжджати до них у гості, щоб спілкуватися з жінками. Це зручно і для мене, і для Центру пробації, адже у вівторок у жінок день великої відмітки, – розповідає Лілія.


Регіональна координаторка поговорила з жінками, які приходили на відмітку, розповіла про нашу роботу як регіональних координаторок у ВОНЖ «ВОНА», обмінялися даними. 


-Я побачила багато жінок, які потребують як психологічної допомоги, так і супроводу до медичних фахівців. Сподіваємося на довгу і плідну співпрацю!, – додає Лілія.