Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Перша в році робоча зустріч активісток Всеукраїнського об'єднання наркозалежних жінок "ВОНА"

Учора активістки Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» провели першу в цьому році робочу зустріч. Проходила вона в складних умовах, які для багатьох з нас, як це не дивно, стали звичними.
Чимало активісток під час робочої зустрічі сиділи без світла, але всі, в кого був інтернет, доєдналися.
Дівчата коротко розповіли про ситуацію в регіонах, де вони працюють, і поділилися планами на рік щодо адвокації на рівні регіонів.
Зустрічі з планування на початку року надзвичайно важливі, адже дають змогу визначитися з першочерговими цілями та пріоритетами. Широке обговорення завдань допомагає перейняти кращі практики, щоб застосувати їх у своєму регіоні.

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.