Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Пережити блокаду Маріуполя | Survive the blockade of Mariupol

Це історія жінки, яка опинилася в пастці і змогла вижити. Сьогодні Маріуполь все ще заблоковано збройними силами рф, там все ще залишаються мирні Українські жителі, в яких не має доступу до води та їжі.
 
This is the story of a woman who was trapped and managed to survive. Today Mariupol is still blocked by the russian armed forces, there are still Ukrainian civilians who do not have access to water and food.
 
🔗 Звернутися по допомогу до наших регіональних представниць можна за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
▶ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоровя та The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародного фонду “Відродження”.