Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Параюристка «ВОНА» продовжує своє знайомство з пацієнтками ЗПТ в м. Києві

Параюристка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» Інна Михайловська продовжує своє знайомство з пацієнтками ЗПТ в м. Києві.
Цього разу вона поспілкувалася з жінками, які отримують замісний препарат на вул. Визволителів, 6.
«Я розповіла про діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» та цілі організації. Потім жінки стали задавати питання, чому вони можуть отримати замісний препарат для самостійного прийому лише на 10 днів, а не на 30, як було раніше», – розповіла Інна Михайловська.
Наша активістка пояснила, що відповідні зміни пов’язані зі скасуванням Наказу МОЗ України N°409 «Про надання паліативної допомоги та замісної підтримувальної терапії пацієнтам в умовах воєнного стану», який дозволяв видачу замісного препарату на термін до 30 днів.
——-
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.