Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Параюристки організації вдосконалили свої знання з надання допомоги наркозалежним жінкам

У місті Києві, 13 та 14 вересня, проходить тренінг, організований Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за фінансування The Global Fund.
 
На навчальний захід приїхали параюристки проекту “Знай свої права”, який реалізує Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА”. Зустріч присвячена вдосконаленню навичок вирішення кейсів з правової допомоги. Наші активістки із різних регіонів України обговорювали практичні аспекти надання такої допомоги жінкам, які живуть з наркозалежністю.
 
Сьогодні, параюристки навчаються алгоритму взаємодії з правоохоронними органами, розглядаючи реальні випадки, а також вчаться офіційним формулюванням для складання скарг, заяв і запитів. Отримують юридичні консультації від адвокатки Оксани Гузь та алгоритми роботи від Галини Корнієнко.
 
Другого дня було опрацьовано кейси, що пов’язані з питаннями дискримінації наркозалежних жінок та зосередження на стратегічних складових, які використовуватимуться для адвокації змін у національних нормативно-правових актах. #ВОНА #ВидиміТаСильні