Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представниці ВОНЖ "ВОНА" взяли участь у тренінгу "Особливості роботи параюристок під час воєнного стану"

 
Протягом цього вікенду представниці ВОНЖ “ВОНА” активно працювали на тренінгу “Особливості роботи параюристок під час воєнного стану”. Навчання було організовано за підтримки МБФ “Альянс громадського здоровя” та The Global Fund для удосконалення роботи з наркозалежними жінками.
 
Увесь захід був побудований на основі розгляду найскладніших реальних кейсів, які надали спеціалістки з різних регіонів України. Протягом трьох днів параристки спільно з тренерками Оксаною Гузь та Іриною Федорович розглянути такі тематичні блоки: медична сфера, кейси пов’язані з поліцією, соціальні послуги. Далі – була робота над алгоритмом дій, а саме, у чому полягає проблема жінки, яка звернулася, що за інстанція є першочергово відповідальною у даному напрямку, де завершується кейс параюристки, яку максимальну допомогу можна надати ЖЖН з урахуванням своїх компетенцій тощо.
 
“Війна внесла багато коректив у наше життя та роботу. За цей час відбулися суттєві зміни у всіх сферах, у тому числі у правовому полі. З урахуванням цього, не дивлячись на логістичні складнощі, ми продовжуємо нашу роботу з удосконалення надання різнопланової допомоги жінкам, які живуть з наркозалежністю. Цей захід – це приклад того, що навіть у найскладніші часи має відбуватися навчальний процес та обмін досвідом між представницями з різних регіонів. Дякуємо за підтримку та за ці три насичені інформаційні дні нашим тренеркам, Альянсу та Глобальному фонду”, – наголосила Тетяна Лебедь, директорка ВОЖН “ВОНА”.
 
Зазначимо, що наша організація планує надалі надавати навчальну підтримку усім регіональним представницям і параюристкам ВОНЖ “ВОНА”, а також розширювати перелік послуг для ЖЖН, кількість програм та партнерську мережу. Звичайно, вже це відбувається із урахуванням техніки безпеки під час воєнного стану.
 
——-
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.