UkrainianEnglishRussian

Параюристка ВО "ВОНА" провела інформаційне заняття в м. Миколаїв

Інформаційну зустріч для представниць спільноти жінок які живуть із наркозалежністю у м. Миколаїв провела параюристка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Вікторія Сахненко. 
 
Про що говорили під час заняття? 
 
✅Як поводитися під час зустрічі із представниками поліції;
✅Як поводитися в разі затримання;
✅Законність та незаконність наявності при собі препаратів Замісної Підтримувальної Терапії (ЗПТ). 
 
❗Важливою частиною зустрічі стала також можливість поспілкуватися із запрошеними гостями. На занятті були присутні Марина Семикіна, Старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності (з дислокацією в Миколаївській області) Управління дотримання прав людини Національної поліції України, а також Жепало В.М., Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Миколаївській області. 
 
Нагадуємо, що параюристки – це представниці спільноти жінок, що живуть із наркозалежністю (ЖЖН). Вони не мають фахової юридичної освіти, але вони пройшли відповідне базове навчання. Вони знають проблему із середини, а тому, як ніхто інший розуміють ситуації з якими до них звертаються жінки.
 
Сьогодні БО «ВОНА» є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Більше інформації на нашому сайті:
 https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram