Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Параюристка ВО "ВОНА" провела інформаційне заняття в м. Миколаїв

Інформаційну зустріч для представниць спільноти жінок які живуть із наркозалежністю у м. Миколаїв провела параюристка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Вікторія Сахненко. 
 
Про що говорили під час заняття? 
 
✅Як поводитися під час зустрічі із представниками поліції;
✅Як поводитися в разі затримання;
✅Законність та незаконність наявності при собі препаратів Замісної Підтримувальної Терапії (ЗПТ). 
 
❗Важливою частиною зустрічі стала також можливість поспілкуватися із запрошеними гостями. На занятті були присутні Марина Семикіна, Старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності (з дислокацією в Миколаївській області) Управління дотримання прав людини Національної поліції України, а також Жепало В.М., Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Миколаївській області. 
 
Нагадуємо, що параюристки – це представниці спільноти жінок, що живуть із наркозалежністю (ЖЖН). Вони не мають фахової юридичної освіти, але вони пройшли відповідне базове навчання. Вони знають проблему із середини, а тому, як ніхто інший розуміють ситуації з якими до них звертаються жінки.
 
Сьогодні БО «ВОНА» є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Більше інформації на нашому сайті:
 https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund.