Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Панельна дискусія “Жіночий та чоловічий досвід боротьби з ВІЛ/СНІД”

 
 
На базі громадської організації “Інсайт” відбулась панельна дискусія “Жіночий та чоловічий досвід боротьби з ВІЛ/СНІД”. До участі приєдналися екпертки та експерти із профільних організацій: БО «Позитивні жінки» у Волинському регіоні представляла регіональна координаторка Альбина Котович, Рівненський обласний благодійний фонд «Наше Майбутнє» представлял Віктор Пишук та ВОЖН “ВОНА” регіональна представниця Ірина Ємельянова, соціальний представник у БО «Мережа 100% життя» Ігор Концевич, лікарка- інфекціоністка структурного підрозділу інфекційної лікарні «Центр з профілактики та боротьби зі СНІДом» Еліна Дакаєва, кейс-менеджерка проєкту «Супровід та підтримка доконтактної профілактики ВІЛ-інфекції ДКП/Prep» Юлія Тороканець.
 
“Незважаючи на відсутність електроенергії, захід відбувся у дружній атмосфері та за живою дискусією. Модерувала захід координаторка представництва ГО “Інсайт” у Луцьку Яна Лис, – розповіла Ірина Ємельчновка. – Ми довго обговорювали особливості протидії ВІЛ/СНІДу та гендерні потреби, у зв’язку з лікуванням. Також торкнулися складнощів, з якими стикаються наркозалежні жінки, у тому числі час війни”.
 
Продовжуємо робити свою роботу у надскладних умовах та на благо ЖЖН!
 
Звернутися по допомогу до регіональних представниць ВОНЖ “ВОНА”: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
——–
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.