Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Основні міфи про ЗПТ

 
Центр громадського здоров’я України нагадує основні міфи про ЗПТ. Це не заміна одного наркотика на інший попри поширену думку. Річ у тім, що хоча метадон і бупренорфін діють на ті самі рецептори у мозку, що й героїн та рецептурні опіоїди, їхня дія набагато повільніша, вони залишаються в організмі довше. Це не призводить до відчуття ейфорії.
 
Лікування метадоном і бупренорфіном має важливі переваги, які підтримують пацієнтів у комфортному стані. Памʼятайте, що ЗПТ – це золотий стандарт лікування залежностей.
 
Детальніше – у новому відео про міфи, що панують навколо ЗПТ: https://www.facebook.com/phc.org.ua/videos/288547864132130/
Фотографія ілюстративна з фотостоку https://pixabay.com/
———–
📌 Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
📌 Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.