Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

«Окупанти відверто говорять про ідею «повбивати геїв і наркоманів». Розповідаємо, що відбувається з наркозалежними в захоплених містах

Ще до початку повномасштабного вторгнення в Україну окупанти мали перелік імен, за яким планували шукати, брати в полон чи розстрілювати українців. До розстрільних списків потрапили активісти, тероборонівці, волонтери, родичі військових і не тільки. Пацієнти програми замісної терапії, яка є методом лікування наркозалежності, також потрапляють до списків окупантів. Їх переслідують і беруть у полон за життєво необхідні для них препарати. Журналістка Hromadske Олеся Біда розібралася, навіщо ворогу наркозалежні українці — Заборона публікує головне з цього матеріалу.
 
https://zaborona.com/rozpovidayemo-shho-vidbuvayetsya-z-narkozalezhnymy-v-zahoplenyh-mistah/ 
——
Звернутися по допомогу до регіональних представниць та параюристок можна за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ 
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.