Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Одразу дві активістки БО "ВОНА" є членкинями Кордради в Харкові

Вчора за підтримки Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації відбулося засідання Обласної ради з протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції. Рада відновила свою роботу: на засіданні були присутні 28 членів Ради, їх представників, а також нових кандидатів.
У засіданні Ради взяли участь одразу дві членкині БО «ВОНА» – Наталя Карагашова та Карина Мелікян.
Під час засідання було розглянуте питання роботи Ради в період поширення коронавірусу. Планується, що будуть впроваджуватися альтернативні формати роботи: онлайн засідання, робота членів ради через інтернет мережу.
З важливою доповіддю також виступив президент
БО “Харківський благодійний фонд “Парус”
Ключарьов Костянтин. Він поінформував членів Ради щодо подій дводобового переривання доступу до лікування ЗПТ на базі ЗОЗ приватної власності Харківського регіону.
За цим питанням членами ради прийнято рішення:
– cприяти дотриманню прав пацієнтів щодо конфіденційності та нерозголошення відомостей, які можуть становити лікарську таємницю;
– підтримати та рекомендувати проведення для співробітників правоохоронних органів інформаційно-освітньої роботи щодо завдань, методів та нормативно-правового регулювання програм зменшення шкоди, ЗПТ за підтримки програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
——
Нагадуємо, що діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” проводиться за фінансування Альянс громадського здоров’я за підтримки за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria).