Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Однією з ключових проблем сьогодення є катастрофічна нестача шелтерів

Координаторка проєктів Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Олена Стрілецька та директорка партнерської організації БО БФ Позитивні Жінки Запоріжжя Олена Макайя провели спільну робочу зустріч.
 
В умовах, що склалися з початком бойових дій, ми маємо об’єднуватися заради якісної та швидкої допомоги. Ми з Оленою Макайя, директоркою БО БФ “Позитивні Жінки Запоріжжя”, зійшлися на думці, що однією з ключових проблем сьогодення (окрім блекауту та постійних обстрілів) є катастрофічна нестача шелтерів”, – поділилася подробицями зустрічі Олена Стрілецька.
 
❗️Зазвичай, левова частка звернень по параюридичну та правову допомогу, що надходять до БО “ВОНА”, стосується саме домашнього насильства. Розв’язання питань не відбувається швидко, це процедури, на які потрібен час, і жінка має перебувати в безпечному середовищі.
Тож, окрім домовленостей про взаємодію та взаємодопомогу, було поставлено за мету – вирішувати питання в регіоні.
——-
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.