Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Одна з основних проблем представниць спільноти – це відсутність доступу до лікування.

Одна з основних проблем представниць спільноти – це відсутність доступу до лікування.
Навіть не беручи до уваги високий рівень стигми до наших жінок, часті відмови в отриманні медичної допомоги, у представниць спільноти часто банально не вистачає коштів, щоб придбати вартісні й такі необхідні ліки.
Тому жінки не розпочинають лікування, навіть якщо його потребують, або ж відмовляються вже «в процесі», попри всі негативні ризики для здоров’я.
Війна тільки загострила проблему, оскільки під час подібних суспільних потрясінь найбільше страждають незахищені. Наші жінки першими потрапляють під скорочення, втрачають можливості для заробітку.
Ситуація, коли в країні війна, а в жінки нема грошей, щоб придбати ліки – сама по собі страшна й ненормальна. Проте це – реальність. Завдяки допомозі #PlusUkrDe та Всеукраїнському об’єднанню наркозалежних жінок «ВОНА» ще одна жінка, яка лежить в стаціонарі, змогла продовжити лікування.
«Я купила ліки, допомогла жінці, яка перебуває у стаціонарі, перевдягнутися та помити голову сухим шампунем, погодувала домашньою їжею. Купила найнеобхідніше на перший час. Жінка надзвичайно вдячна за підтримку», – зазначила Альона Бєгунова, регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» у м. Львів.
У цій історії допомоги найбільше вражає те, що навіть рятуючись від війни за кордоном чимало представників та представниць спільноти продовжують шлях активізму та навіть допомагають тим, хто залишився в Україні. Дякуємо за підтримку #PlusUkrDe Ви справжні! Ви українці!