Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Одеса: участь в акції в пам’ять про людей, які померли від СНІДу

 
В неділю в Одесі, як і в інших містах України, пройшла акція в пам’ять про людей, які померли від СНІДу.
Атмосфера заходу була надзвичайно зворушливою, навіть небо плакало дощем, коли зачитували імена тих, кого забрала епідемія. Вони завжди в наших думках і наших серцях.
Звичайно ж, активістки Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» були серед присутніх на заході, а регіональна представниця нашої організації – Тетяна Сільвестровата та ще одна членкиня нашої організації отримали подяки за активну участь у реалізації програм та проєктів профілактики ВІЛ/СНІД, пропаганду здорового способу життя, допомогу з догляду та підтримки людей, які живуть з ВІЛ, особисту прихильність та високу мотивацію у боротьбі з ВІЛ/СНІД.
Таке нагородження підтримувало загальну ідею заходу: пам’ятаючи про померлих, дбати про живих. Тому вкотре було наголошено, що зараз в Україні доступне як безкоштовне тестування, так і ефективне лікування для ВІЛ+ людей. Щоденний прийом АРВ-терапії допоможе прожити довге повне життя.
———
Нагадуємо, що діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ Альянс громадського здоров’я та за підтримки The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria