UkrainianEnglishRussian

Нові Психоактивні Речовини: інформаційна зустріч у м. Полтава

📣 У місті Полтава, на базі БО “Східний Ресурсний Центр Всеукраїнського Об’єднання Людей з Наркозалежністю “Меридіан” відбулася інформаційна зустріч активісток організації ВО “ВОНА”. Надія Колосовська, регіональна представниця ВО “ВОНА” у Полтавській області, розповіла жінкам про нові психоактивні речовини.
 
У відповідь на появу нових психоактивних речовин на глобальному рівні – була створена консультативна рада по ранньому попередженню УНП ООН ( Управління по Наркотикам і Злочинністю Організації Об’єднаних Націй). 126 країн світу повідомили про 1047 видів НПР ( Нові Психоактивні речовини.) Ці цифри говорять , що продукція наркоринку різноманітна і немає гарантії якості та складу наркотиків.
 
Деякі речовини є потужними опіоїдами і синтезовані як засіб для загальної анестезії для слонів та великих тварин, наприклад карфентаніл. В даний час вони використовуються людиною і несуть велику загрозу для її здоров’я та життя.
 
💬“Спілкувалася з людьми, які вживають вуличні наркотики, з мого будинку, вони розповіли, що на деяких закладках є напис “не для вживання людьми”. – розповіла Надія.
 
🔗 Більш детально щодо Нових Психоактивних речовин читайте у журналі ЧЕК (Eurasian Harm Reduction Association – EHRA): https://harmreductioneurasia.org/…/EHRA_CheckMagazine…
 
▶ Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund.
 
 
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram