Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Не залежно від віку для жінок сфера сексуального та репродуктивного здоров'я є важливою.

Не залежно від віку для жінок сфера сексуального та репродуктивного здоров’я є важливою.
Не секрет, що нашим жінкам досить складно знайти кваліфікованого і відночас толерантного фахівця або фахівчиню. Хоча для них доступність подібної сфери надзвичайно важлива, оскільки наші жінки частіше за інших стають жертвами гендерно зумовленого насильства.
Регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА в м. Дніпро Світлана Родік працює над тим, щоб мережа дружніх медпрацівників постійно розширювалася.
Днями Світлана провела робочу зустріч з лікарем-гінікологом Давиденко Іриною Анатолієвною.
“Я надзвичайно ціную співпрацю з цією дружньою лікаркою. Щоб зробити послуги доступнішими для наших жінок, які досить части є жертвами гендерно зумовленого насильства, я передала гінекологічні оглядові набори, придбані в рамках реалізації методологічного дослідження Wings (“Крила”) громадською організацією Клуб Еней ” – зазначила наша регіональна координаторка.
Гарні справи легше робити разом!
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” здійснюється за фінансової підтримки МБФ Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health в рамках реалізації програми «Стійка відповідь на епідемії ВІЛ і ТБ в умовах війни та відновлення України», яка реалізується за підтримки Глобального фонду.