Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Навчальні онлайн-зустрічі адвокаткою Оксаною Гузь

Продовжуємо навчальні онлайн-зустрічі адвокаткою Оксаною Гузь для регіональних представниць та параюристок Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА”, що стосуються найзатребуваніших юридичних запитів представниць спільноти ЖЖН.
 
Цього разу говорили про кримінальні провадження. У фокусі обговорень були наступні юридичні складові:
🔷Початок досудового розслідування.
🔷Порядок подання заяви про кримінальне правопорушення та її реєстрація.
🔷 Види заяв.
🔷 Реєстрація заяв.
🔷 Визнання особи потерпілою.
🔷 Оскарження рішень, дій або бездіяльності органів досудового розслідування під час досудового розслідування
🔷 Вичерпний перелік рішень, дій, бездіяльності під час досудового розслідування – стаття 303 КПК України.
 
Традиційно розбір робили на основі реальних кейсів та адвокаційних запитів представниць ВОЖН “ВОНА”, з якими вони постійно мають справу.
 
Нагадаємо, такі навчальні зустрічі з адвокаткою Оксаною Гузь відбуваються двічі на місяць, а перелік тем формується за запитами параюристок та регіональних представниць.
 
Якщо ви потребуєте допомоги – звертайтеся до наших регіональних представниць: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
——-
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.