Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Наші активістки в регіонах тісно співпрацюють з іншими організаціями, які готові надавати допомогу та підтримку

 
Війна в першу чергу б’є по найбільш незахищеним та вразливим, і жінки, які живуть з наркозалежністю, серед них.

Вчора ми розповідали про те, що в складній ситуації представниці спільноти можуть отримати допомогу завдяки тому, що Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА реалізує проєкт за підтримки INPUD
Проте це не єдина можливість. Наші активістки в регіонах тісно співпрацюють з іншими організаціями, які готові надавати допомогу та підтримку представниця та представникам спільноти.

Зокрема, завдяки співпраці між регіональною координаторкою БО ВОНА в м. Дніпро Родік Світлани з місцевою організацією, яка працює з наркозалежними (Безкоштовні відновлювальні будинки. Безкоштовна допомога алко-, наркозалежним та людям без житла), пацієнтки одного кабінету видачі отримали гуманітарну допомогу.

“Я чудово розумію, що в нас час – нікому не легко. Проте обізнана і з ситуацією кожної жінки й кожної родини. Тому на фото Ви побачите одного чоловіка, поруч з яким – його дружина. Можете мені повірити, цій родині допомога точна потрібна”, – пояснила Світлана Родік.

Дякуємо усім, хто надає допомогу в такий непростий час.

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.