Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Наша організація посилює співпрацю з органами пробації

На цьому тижні регіональна представниця ВОЖН ВОНА у справах ВПО в Дніпропетровській області Каріна Мелікян провела робочу зустріч з керівницею пробації Чечелівського району міста Дніпро Іриною Степаненко.
 
“Розповіла про нашу організацію та домовились про взаємодію та підписання меморандуму. У свою чергу, Ірина Степанеко розповіла, що у них на обліку є більше 20 жінок ЖЖН, зокрема серед них є жінки з дітьми та ЖЖН, які потребують допомоги через гендерно зумовлене насильство. Будемо раді подальшій співпраці!”
 
Додамо, що наші активістки постійно фіксують порушення прав наркозалежних жінок. І щоб зменшити стигму та дискримінацію впроваджуємо ряд профілактичних активностей.
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”