Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Наша організація підписала Меморандум про співпрацю з Українською Гельсінською спілкою

Раді повідомити чудову новину, що ВОЖН ВОНА підписала Меморандум про співпрацю з Українською Гельсінською спілкою.
 
Дуже символічно, адже ця важлива подія відбулася у прифронтовому Краматорську (Донецька область), та за участі регіональної представниці Наталії Зеленіної, яка тільки минулого року повернулася із полону під час обміну з тимчасово окупованої території Донеччини.
 
“У цьому документі є багато важливих речей, яких саме зараз потребують представниці спільноти наркозалежних жінок (ЖЖН). Співпраця стосується допомоги ЖЖН, зокрема юридичного та адвокаційного спрямування. Я вважаю: це чудова новина для всієї спільноти, та для мене особисто як ЖЖН та РП ВОЖН ВОНА, оскільки ми зможемо ще ефективніше відстоювати права й свободи наших жінок”, – повідомила Наталія Зеленіна після підписання Меморандуму.
 
Дякуємо за довіру партнерів та продовжуємо працювати над допомогою наркозалежним жінкам!
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”