Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Наша діяльність покликана посилити державу в сферах охорони здоров'я та дотримання прав людини

У Статуті БО “Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” вказано, що ми працюємо для профілактики соціально негативних явищ на території України.
На практиці це означає, що вся наша діяльність покликана посилити нашу державу, зокрема в сфері охорони здоров’я та в сфері дотримання прав людини.
Наші співробітники та партнери в надскладних умовах війни не покладаючи рук працюють для того, щоб люди, які живуть з наркозалежністю, могли відстояти власні права та мали доступ до лікування. Тому сьогодні відбулася спільна робоча зустріч Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю та БО ВОНА. І так, ми у вишиванках, бо ми – патріоти Батьківщини!

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”