Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Наша активістка провела зустріч з Мітрофановим Дмитром, пресвітером церкви NG Dnipro

 
Щоб ефективно відстоювати права жінок, які живуть з наркозалежністю, ми співпрацюємо з різними організаціями.
“До мене за консультацією звертаються не лише ті жінки, які мають залежність від опіоїдів, а й споживачки так званих “швидких наркотиків”, для лікування залежності від яких в Україні не застосовують замісну підтримувальну терапію.”, – розповіла регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА Оксана Благіня.
Тому наша активістка провела зустріч з Мітрофановим Дмитром, пресвітером церкви NG Dnipro, який є також керівником реабілітаційного центру для алко- та наркозалежних.
Під час зустрічі обговорювалися питання співпраці та перенаправлення жінок, зокрема, для отримання параюридичної підтримки.

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.