Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Наркозалежні жінки у Дніпрі були проінформовані про сервіс Help24

 
У Дніпрі представниці ВОЖН ВОНА Світлана Родік і Каріна Мелікян продовжують інформувати наркозалежних жінок із можливостями системи Help24 від Альянсу громадського здоров’я. Тут ЖЖН можуть отримати консультування вузькопрофільних спеціалістів швидко та зручно.
 
Наразі представлено лікувальні заклади із 12 областей України: Київської, Черкаської, Донецької, Чернігівської, Одеської, Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Полтавської, Дніпропетровської, Кіровоградської області та Києва. Дані заклади надають як вузькоспеціалізовані, так і широкі медичні послуги, у тому числі послуги для ВІЛ-позитивних пацієнтів.
 
Усі лікувальні заклади пройшли об’єктивну оцінку та отримали рейтинг протягом 2018-2020 років. Опитування для формування рейтингу проводили 12 команд громадських рапортерів, до складу яких входили: соціологи, психологи, соціальні працівники та представники ризикових груп.
 
Сайт: https://help24.org.ua/
 
📌 Про діяльність, допомогу та активності ВОЖН ВОНА – 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.