Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Наркозалежні жінки Полтавщини зустрілися з Омбудсменом

У Полтаві відбулося спільне інформаційне заняття активісток організації ВОЖН “ВОНА” та БО “Легалайф Україна” із запрошенням представниць Офісу Омбудсмена. 
 

Регіональна координаторка Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Віра Яковенко надала інформацію стосовно алгоритму звернення до органів державної влади з приводу зникнення безвісти близької людини або особи, яка потрапила у полон.

Старший інспектор з відділу уповноважених із контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Наталія Нечепуренко ознайомила присутніх з електронною системою фіксації дій Custody Records. Система захистить затриманих осіб від неправомірних дій поліції, а також і самих поліцейських від безпідставних звинувачень.

 

Після інфозаняття  представниками/цями поліції проведенні індивідуальні консультації на базі Ресурсного Центру БО ВОЛНА  “Схід” та БО ” Меридіан”, де й відбувся сам захід.

 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.