Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Наркозалежні жінки Луцька провели зустріч із приводу Всесвітнього дня пам'яті жертв СНІДу

Традиційно жінки ініціативної групи ЖЖН м. Луцька зустрілися з приводу Всесвітнього дня пам’яті жертв СНІДу, що відзначається у третю неділю травня.
 
“Мета дня пам’яті не тільки вшанувати людей, померлих від цієї хвороби, але й привернути увагу суспільства до проблем розповсюдження ВІЛ/СНІДу, дискримінації та порушення прав ВІЛ-інфікованих. Жінки ініціативної групи прикріпили на грудях пам’ятний знак – червону стрічку, пригадали друзів, які померли від цієї хвороби”, – розповіла Ірина Ємельянова, регіональна представниця ВОЖН ВОНА у Волинській області.
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.