Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Наркозалежні жінки Донеччини залучені до протидії домашньому насильству

Ми знову й знову продовжуємо розповідати наркозалежним жінкам про насильство та його різновиди. На жаль, ця тема просто безмежна, особливо для представниць ЖЖН, які дуже часто потерпають від домашнього та гендерно обумовленого насильства, зокрема й через низку стереотипів у суспільстві.
 
“Цього разу я запропонувала жінкам із ініціативної групи ЖЖН обрати самостійно тему для спілкування. І це знову було насильство… – розповідає Наталія Зеленіна, регіональна представниця ВОЖН ВОНА у Донецькій області. – Так, ця проблема вкрай актуальна для наших жінок, адже фактично кожна зтикалася із насильством. І через брак знать, через стигму та дискримінацію, не відстоювалa свої права”.
 
Також Наталія Зеленіна нагадала про необхідність створення шелтерів для ЖЖН у прифронтових регіонах. Наразі наша організація займається адвокацією таких притулків на Всеукраїнському рівні.
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.