Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Наркозалежні жінки Донеччини отримали інформаційні матеріали з питань особистої безпеки

 
У прифронтовому Краматорську відбулася інформаційна зустріч місцевих ЖЖН, яку провела Наталія Зеленіна, регіональна представниця ВОНА у Донецькій області.
 
“Цього разу до нас завітали нові учасниці і ми говорили про протидію домашньому насильству. Попри війну та гуманітарну кризу — це питання також дуже актуальне. Оскільки жінки тільки приєдналися до зустрічей роздала їм інформаційні матеріали: візитівки ВОНА, брошури  МБФ “Альянс громадського здоров’я”, контакти Національної гарячої лінії з питань наркозалежності та ЗПТ, — розповіла Наталія Зеленіна.
 
Наша представниця додала, що ЖЖН надзвичайно раді таким матеріалам, адже тепер корисна інформацію завжди буде під рукою.
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.