Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

НА ЗУСТРІЧІ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ В ПОЛТАВІ РОЗБИРАЛИСЯ, ЯК СЕБЕ ПОВОДИТИ У РАЗІ ЗАТРИМАННЯ

Учора в Полтаві пройшло інформаційне заняття для жінок, які живуть з наркозалежністю, за участю партнерів – Юлії Козаченко від Регіонального Центру БВПД та Уповноваженої Верховної Ради України по правах людини Віри Яковенко.

Донесли інформацію про те, як себе поводити в разі затримання співробітниками національної поліції чи патрульної поліції. Мова йшла про адміністративні порушення та затримання представниці спільноти в громадському місці. На даному інформаційному занятті про кримінальні порушення мова не йшла.

Розібрали, яка поведінка має бути, щоб не провокувати співробітників поліції, дізналися більше про право на безоплатного адвоката навіть при адміністративних порушеннях (паління в громадському місці, розпивання пива чи слабоалкогольних напоїв). Навіть якщо співробітники поліції застали з закладкою – алгоритм дій такий самий, як при адміністративних порушеннях.

До присутніх донесено інформацію про те, до кого звертатися та в які терміни.«Після закінчення інформаційного заняття, гості надали особисті консультації усім, хто цього потребував», – розповіла регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» Яніна Стемковська.

Нагадуємо, що подібні зустрічі в Полтаві відбуваються за підтримки БО “Меридіан”