Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

НА ЗУСТРІЧІ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ В ХАРКОВІ ОБГОВОРЮВАЛИ ЗВЕРНЕННЯ ДО КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ

На зустрічі ініціативної групи в Харкові обговорювали звернення до кандидатів у депутати задля отримання допомоги з благоустроєм прилеглої до сайту ЗПТ території.

 

“Мова йде про альтанку, де б пацієнти сайту могли безпечно спілкуватись в умовах поширення COVID-19. Та, як завжди буває, такі теми швидко вказують на залишки самостигми та стигми, з якою в повсякденному житті часто стикаються жінки, які живуть з наркозалежністю. Тому ми першочергово приділили увагу технікам підняття самооцінки, усвідомлення самоцінності та самоповаги”, – пояснила регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Наталя Карагашова.

 

“Поспілкувавшись з дівчатами, я дійшла висновку, що такі групи потрібно проводити періодично задля закріплення ефекту. Чим більше жінки будуть поважати себе, чим вища буде їх самооцінка, тим більших успіхів вони зможуть досягти в житті, в роботі та саморозвитку”.

 

Нагадуємо, з пропозицією встановити альтанку для безпечного спілкування пацієнтів ЗПТ в період COVID-19 виступила завідувачка відділення ЗПТ у Харкові Вікторія Лобачова.