Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

На Житомирщині ВОНЖ "ВОНА" бере участь у підготовці Координаційної Ради

Регіональна представниця ВОНЖ «ВОНА» у Житомирській області Марія Піджара взяла участь у робочій групі з підготовки проведення чергового засідання обласної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ/СНІДу. Захід відбувся 14 липня за ініціативи секретаря ради, директора КНП «Обласний медичний спеціалізований центр» ЖОР Максима Кутішенка.
 
Представники/ці державних структур та громадських організацій міста та області розглянули наступні питання: стан захворюваності на ТБ та ВІЛ у регіоні, надання медичної допомоги ВПО із вразливих верств населення, безпеку донорської крові. Під час засідання учасники/ці надали пропозиції щодо зміни алгоритмів у наданні допомоги, у тому числі наркозалежним жінкам, які необхідні у зв’язку з військовими діями.
 
Працюємо далі на благо України!
 
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.